Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dziewczyny na Politechniki

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zapraszam uczennice Państwa szkoły do udziału w Ogólnopolskim Dniu Otwartym Tylko Dla Dziewczyn, który odbędzie się 23 kwietnia na 18 uczelniach w całym kraju (lista). Dzień Otwarty to kulminacyjny punkt ósmej edycji akcji "Dziewczyny na politechniki!" oraz szóstej edycji akcji "Dziewczyny do ścisłych!".

Najważniejszym celem tej akcji, organizowanej przez Fundację Edukacyjną "Perspektywy" we współpracy z Konferencją Rektorów Polskich Uczelni Technicznych (KRPUT), jest zachęcenie uczennic do studiowania na kierunkach technicznych i ścisłych, które dają im znakomite perspektywy zatrudnienia i atrakcyjnych zarobków.

Dzień Otwarty to znakomita okazja, by uczennice Państwa szkoły poznały możliwości studiowania na uczelni technicznej lub kierunku ścisłym oraz spotkały się z kobietami, które odniosły sukces w tej dziedzinie. Uczelnie przygotowały bardzo bogaty program prezentacji, warsztatów i wykładów. Uczennice będą też mogły zwiedzić kampusy, zajrzeć do laboratoriów oraz centrów badawczych, porozmawiać ze studentkami kierunków technicznych i ścisłych. Udział w Dniu Otwartym jest bezpłatny, prosimy o rejestrację grupy na (REJESTRACJA).

Prosimy o przekazanie informacji o Dniu Otwartym wychowawcom klas i uczennicom, tak, aby mogli zaplanować udział w tym wydarzeniu. Szczegółowy program Dnia Otwartego znajdą Państwo tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

dr Bianka Siwińska
Kierowniczka akcji "Dziewczyny na politechniki!" i "Dziewczyny do ścisłych!"
Redaktor naczelna magazynu "Perspektywy"

www.dziewczynynapolitechniki.pl

Brak opisu obrazka

Wersja XML