Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

SZLACHETNA PACZKA - relacja z wręczenia paczki Rodzinie

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem OPO-946-003933), chciał przekazać kilka słów od siebie.
 
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Kiedy wnosiliśmy do mieszkania pani Marii kolejne paczki, ta łapała się za głowę i powtarzała: "To wszystko dla mnie? Na prawdę? Aż tyle?". Przy otwieraniu prezentów pani Maria miała w oczach łzy wzruszenia. Co chwilę powtarzała: "Nie mogę w to uwierzyć. Jednak są na tym świecie jeszcze dobrzy ludzie, którzy potrafią dzielić się z innymi". Z każdą następną paczką na jej twarzy pojawiał się coraz szerszy uśmiech. Najbardziej ucieszyła się z masażera do stóp, o którym od tak dawna marzyła, a także nowych kapci i kurtek. Gdy w jednym z pudeł znalazła garnek powiedziała: "O, jaki piękny. Dokładnie taki zawsze chciałam mieć."
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Serdecznie dziękuję za współpracę oraz ogromne zaangażowanie w projekt Szlachetnej Paczki. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i spełnienie wszystkich potrzeb pani Marii. Paczki były pięknie zapakowane, jak prezenty pod choinkę i zawierały wiele potrzebnych rzeczy. Dało to pani Marii wiele radości. W ramach podziękowań, pani Maria pragnie przekazać Wam kartkę świąteczną z życzeniami oraz podziękowaniami.
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Z całego serca dziękuję za okazaną pomoc. Jestem ogromnie wdzięczna. Życzę zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

 

Brak opisu obrazka

Wersja XML