Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Co nieco o Jarmarku Bożonarodzeniowym

W dniach 11-15 grudnia 2014 roku odbył się w naszej szkole Jarmark Bożonarodzeniowy. Zaangażowani byli wszyscy uczniowie naszej szkoły, a zwłaszcza uczniowie klasy 2G.
Cała szkoła zmieniła swój wystrój. Zapanował świąteczny nastrój i wszystkie korytarze zostały świątecznie przyozdobione. Wszędzie zabłysnęły kolorowe światełka, na ścianach zawisnęły przepiękne bombki. Na parapetach pojawił się sztuczny śnieg, a na nim figurki przedstawiające bałwanki, mikołaje, renifery oraz ośnieżone domki.
Podczas jarmarku mogliśmy kupić wiele łakoci. Oczywiście wszystkie przygotowali nasi wychowankowie. Wybór był olbrzymi. Między innymi mogliśmy zjeść pyszne wypieki, smaczne napoje, owoce (jabłka, winogrona i banany) w czekoladzie oraz specjał niemiecki- Currywurst czyli grillowaną kiełbaskę z sosem z curry.
Otwarcie jarmarku odbyło się przed zebraniem z rodzicami. Wszystkie pieniądze, które uzyskaliśmy ze sprzedaży przekazane zostały na Barkę w Strzelcach Opolskich. Rodzice naszych uczniów bardzo wsparli ten szczytny cel i kupili bardzo dużo łakoci. Zresztą trudno się dziwić, kiedy po całej szkole roznosiły się kuszące zapachy i rozbrzmiewały kolędy.
Jarmark zakończył się w poniedziałek koncertem charytatywnym. Widzowie obejrzeli sztukę oraz wysłuchali utworów muzycznych w wykonaniu naszych wychowanków. Pochwałom nie było końca.

Brak opisu obrazka

Zapraszamy do fotorelacji: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.832806053450290.1073741918.156441957753373&type=1

Wersja XML